Blue Flower

شبکه اطّلاع رسانی ایرانیان استرالیا شبکه ای غیر سیاسی است که با هدف اطّلاع رسانی در خصوص زندگی مهاجرین فارسی زبان در استرالیا راه اندازی شده است.  
این وب سایت، حوزۀ فعّالیت رسانی خود را منحصراً معطوف به اخبار استرالیا می داند و سعی دارد آن دسته از اطّلاعاتی را که به ارتقاء سطح دانش مهاجرین ایرانی و افغانی در خصوص زندگی در استرالیا کمک می نماید، جمع آوری کند.          
شکل گیری این شبکۀ اطّلاع رسانی، بصورت خودجوش و بدون هیچگونه کمک مالی و معنوی از هر گونه نهاد فرهنگی،  اجتماعی و سیاسی، چه در داخل و چه در خارج از استرالیا، صورت گرفته است و این وب سایت، صرفاً با هدف کمک به رشد و تعالی جامعۀ فارسی زبان ایرانی و افغانی و صرفنظر از هر گونه تعلّقات مذهبی و جناح بندی های سیاسی، اخبار و اطّلاعات را انتخاب کرده و انتشار می دهد.                                                                                             
به هنگام انتشار مقالات و اخبار، سعی شده که تمامی اخلاق حرفه ای مطبوعات، همچون ذکر منبع و یا نام نویسنده درج شود و چنانچه هر گونه نامی از قلم افتاده است، یقیناً سهوی بوده و پیشاپیش از عزیزان نویسنده و یا مترجم پوزش می طلبیم.          
 این وب سایت دست تمامی عزیزان را جهت همکاری به گرمی می فشارد؛ و از دریافت اظهار نظرات و پیشنهادات شما استقبال می کند. برای ارسال نظر و پیشنهادات خود می توانید به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید و ما را با پیغام خود برای ادامۀ راه دلگرم نمایید.
مؤسّسات فرهنگی و هنری متعددی در استرالیا از این وب سایت حمایت معنوی بعمل می آورند، و چنانچه مؤسّسه ای فرهنگی و یا اقتصادی تمایل داشت در زمرۀ حامیان این وب سایت درآید، می تواند در خواست خود را از طریق ایمیل به آدرس  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید    ارسال دارد.
این وب سایت بدون دو سال تلاش خالصانه، دلسوزانه و بی چشمداشت جناب آقای مهندس اسماعیل جهانگیری هیچگاه نمی توانست به ثمر بنشیند، که فرصت را مغتنم شمرده و درهمین جا از ایشان تشکر کرده و برایشان آرزوی موفّقیّت داریم.
کلیه حقوق وب سایت تحت قوانین استرالیاست و استفاده از مطالب وب سایت با ذکر منبع بلا مانع است.